MiHaLGaZi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Carlos: "Gerekirse yedek otururum"

Carlos: "Gerekirse yedek otururum" Empty Carlos: "Gerekirse yedek otururum"

Mesaj  by_uwut C.tesi Ekim 13, 2007 2:41 am

Carlos: "Gerekirse yedek otururum" Carlos111007Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos, Appiah'ın dönüşünün yabancılar arasında yedek kalma sıkıntısı yaratmayacağını, böyle bir durumda ilk kendisinin gönüllü olacağını söyledi.

Samandıra'daki antrenmandan sonra basının sorularını yanıtlayan Roberto Carlos, herkese iyi bayramlar dileyerek başladığı konuşmasında ülkeyi üzüntüye boğan şehitlere değinerek, ailelerine mesaj gönderdi.

"Son günlerde Türkiye'de gelişen üzücü bir olay var. Gerçekten bizler de çok üzüldük. Bu, dünyada, İspanya'da da gerçekleşiyor, masum insanlar hayatlarını kaybediyor. Şehit ailelerine başsağlığı diliyorum. Allah sabır versin.

"Bu tür durumlarda bütün ülke birlik, beraberlik içinde olmak zorunda. Acınızı çok iyi anlıyorum, ben de bunu hissediyorum."

Roberto Carlos, Süper Lig'de lider Galatasaray ile aralarındaki yedi puanlık fark için "insanlar endişeleniyor ama buna gerek yok. Lig uzun bir maraton. Bunun altından kalkacağımızı düşünüyorum. Bunun yanı sıra Şampiyonlar Ligi'nde lideriz" dedi.

Deneyimli oyuncu, Stephan Appiah'ın dönüşüyle yabancı futbolculardan birinin yedek kalma ihtimaliyle ilgili soruya şu yanıtı verdi.

"Bu kararı hocamız Zico verecek. Onun istediği sahaya çıkacak. Kim iyi ise o oynasın. Şöyle bir şey olur ve hocamız bize kim yedek kalmak istiyor diye sorarsa parmağımı ilk ben kaldırırm. Bu düşünce ve anlayışa sahibim. Yabancı futbolcular arasında böyle bir sorun yok. takım için doğru olan neyse o yapılır.

Performansı tartışılan Mateja Kezman'ın kalitesini vurgulayan Roberto Carlos, Sırp futbolcuyu sonuna kadar desteklediklerini ifade etti.

Brezilyalı futbolcu, vatandaşı Deivid'in yükselen grafiğinde bir katkısı olmadığını, Deivid'in iyi bir futbolcu olduğunu ve tecrübesiyle durumunu düzelttiğini sözlerine ekledi.

by_uwut

- Similar topics