MiHaLGaZi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

okuyunca kesin kafayı yiyeceksinis:)

3 posters

okuyunca kesin kafayı yiyeceksinis:) Empty okuyunca kesin kafayı yiyeceksinis:)

Mesaj  by_uwut Paz Ekim 21, 2007 2:52 am

Yetişmiş bir kızı olan bir dulla evlendim. Babam üvey kızıma aşık oldu ve evlendi. Bu durumda babam benim damadım oldu. Üvey kızım da babamın karısı olması dolayısıyla benim annem oldu. Benim karım bir oğlan çocuk doğurdu. Bu çocuk tabiatıyla babamın kayınbiraderi ve benim üvey annemin biraderi olması nedeniyle benim de dayım oldu. Babamın karısı da bir oğlan çocuk doğurdu. Tabii doğan çocuk benim kardeşim ve fakat aynı zamanda üvey kızımın oğlu olması sebebiyle torunum oldu.
Böylece karım da annemin annesi olması nedeniyle benim büyükannem oldu. Diğer taraftan ben de karımın kocası aynı zamanda onun torunu olduğundan bir kimsenin büyükannesinin kocası da büyükbabası olacağından kendi kendimin büyükbabası oldum...

by_uwut

okuyunca kesin kafayı yiyeceksinis:) Empty Geri: okuyunca kesin kafayı yiyeceksinis:)

Mesaj  By_CeWDeTy Paz Ekim 21, 2007 2:55 am

kusen iyice karıstırmıssın işi!!!
By_CeWDeTy
By_CeWDeTy
Admin
Admin

https://mihalgazi.yetkin-forum.com

okuyunca kesin kafayı yiyeceksinis:) Empty Geri: okuyunca kesin kafayı yiyeceksinis:)

Mesaj  essilla Cuma Kas. 02, 2007 1:14 pm

cidden kafayı yiycem yha bu ne adam okurken başı dönüyor Neutral Neutral Neutral
essilla
essilla

- Similar topics